Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Logowanie
E-mail:
Hasło:

Forum dyskusyjne

Regulamin forum dyskusyjnego

„Klubu Przyjaciół” Stadniny Koni Huculskich w Nielepicach.


 1. Celem forum jest swobodna wymiana myśli pomiędzy osobami w
  jakikolwiek sposób związanymi ze Stadniną Koni Huculskich w Nielepicach, z końmi huculskimi, z jeździectwem, z turystyką konną itp.
 2. Forum przeznaczone jest dla zarejestrowanych, zaakceptowanych przez administratora użytkowników.
 3. Z przyczyn organizacyjnych procedura akceptacji nowego Użytkownika (oczekiwanie na wiadomość z linkiem aktywującym nowe konto) może potrwać nieco dłużej - moderator uprzejmie prosi osoby rejestrujące się o cierpliwość i wyrozumiałość.
 4. W związku z tym, iż wiadomość z linkiem aktywacyjnym generowana jest automatycznie przez system, może (chociaż w nielicznych raczej przypadkach) zdarzyć się, iż (w zależności od indywidualnych ustawień programu pocztowego) wiadomość ta zostanie przez ten program umieszczona w folderze z niechcianą korespondencją (spam) - dla pewności bardzo proszę sprawdzać również ten folder.
 5. Rejestracja i korzystanie z forum są dobrowolne i jednoznaczne z
  akceptacją zasad korzystania wyznaczonych przez niniejszy regulamin, prawo powszechne i dobre obyczaje.
 6. Wszystkie wypowiedzi publikowane na forum są prywatnymi opiniami ich autorów i administrator serwisu www.nielepice.com.pl oraz moderator niniejszego forum nie biorą za nie żadnej odpowiedzialności.
 7. Użytkownicy forum nie mają prawa kopiować i publikować wypowiedzi innych użytkowników, chyba że za wyraźną zgodą ich autorów.
 8. Forum nie jest moderowane, jednak wszelkie wypowiedzi obraźliwe i w jakikolwiek inny sposób naruszające prawo lub dobre obyczaje będą natychmiast po zauważeniu usuwane a ich autorzy blokowani.
 9. Dane udostępniane podczas rejestracji użytkownika wykorzystane będą wyłącznie w celu właściwej identyfikacji i nie zostaną użyte w żadnym innym celu, nigdy też nie zostaną udostępnione żadnym osobom trzecim.
 10. Dla zachowania porządku, administrator serwisu www.nielepice.com.pl oraz moderator niniejszego forum zalecają zakładanie tylko jednego konta przez jednego Użytkownika.
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26,
Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach